שם
דוא"ל
טלפון
הודעה
מעוניין בעבודה? לחץ כאן

עבודה במקסיקו סיטי

משלבים טיול ועבודה בחו"ל באחת הערים הגדולות והמיוחדות בעולם
ברוכים הבאים למקסיקו סיטי- עיר ללא הפסקה!


מי אנחנו:

חברה חוקית הפועלת למעלה מ-7 שנים בשוק העבודות בחו"ל. את מירב הניסיון שלנו בתחום צברנו בעבודה במרכז אמריקה כך שאנו מכירים דיי מקרוב את קהל לקוחותינו, ובהתאם לכך את עבודתם של סוכני המכירות שלנו באזור. אין לנו שום כוונה לבזבז את זמנכם היקר בסיפורי שווא על כמה העבודה בחו"ל היא נוצצת וקורנת ממש לא! להפך, המטרה שלנו מאז ומעולם הייתה לשים את האמת בפנים ולעזור לכל עובד להתמודד איתה בדרך שנכונה לו. העבודה במקסיקו סיטי היא קשה, היא תובענית והיא דורשת הרבה מאד מוטיבציה אם אתם לא מפחדים מעבודה קשה אנחנו כבר נדאג לתת לכם את כל הכלים הדרושים שיובילו להצלחה ומימוש כל אחד ואחת מכם. העבודה במקסיקו סיטי היא ללא ספק הריווחית ביותר מכל האזורים בהם הפעלנו נקודות מכירה עד כה הכוללים: פנמה, קוסטה ריקה, קנקון ועוד. רבים טועים לחשוב שמקסיקו סיטי מתאפיינת בלבד בצפיפות אוכלוסין, זיהום אוויר ועוני ברחובות. הדבר נכון בחלקו אבל זה עלבון גדול מאד לסכם כך את אחת העירים הגדולות בעולם שהאנשים העשירים ביותר בתבל חיים בה! העבודה בחו"ל במקסיקו סיטי בחברה שלנו מתרכזת אך ורק ברובעים העשירים של העיר, בקניונים מפוארים ובשכונות היוקרה הגדולות ביותר בעיר, לכן הסירו דאגה מליבכם ותתחילו לתרגל את הספרדית שלכם!

מה מוכרים:

אנו משווקים בנקודות המכירה שלנו ליין מוצרי קוסמטיקה וטיפוח אורגנים. כל המוצרים שלנו יוצרו ממרכיבים טבעיים ואיכותיים במיוחד המותאמים לאקלים הטרופי והחם שבמקסיקו סיטי. המוצרים שלנו פונים בעיקר לאוכלוסיה העשירה במקום ולכן אנו משווקים סדרות מוצרים בעלות של מאות ואלפי דולרים.

הכשרה:

מלבד יחסי אנוש מעולים ערך המקצועיות ניצב ממש אחריו. אנו לא חברה שמתפשרת על רמת הכשרה גבוהה. חשוב לנו מאד שכל עובד שמצטרף למשפחה שלנו יהיה מוכן ללמוד, להשקיע ולקבל בזרועות פתוחות את הידע, והנסיון שצברנו עם השנים. אנו מתחייבים לתת לכל עובד הדרכה אישית, צמודה ומקיפה על כל המוצרים שאנו מוכרים, לימוד השפה המקצועית שלהם, זיהוי לקוחות פוטנציאלים ועוד מיומנויות מכירה ושיווק שיועילו רבות גם להמשך חייכם.

אישורי עבודה

העבודה במקסיקו בחברתנו מתנהלת באופן חוקי בלבד. כל עובד שלנו מקבל אישור עבודה שברובו מסובסד על ידנו והוא מקנה לו עבודה חוקית ברחבי מקסיקו למשך שנה ויותר.

תנאים:

דירות מרווחות ויפות.
החזר כרטיס טיסה.
מענקי התמדה.
אחוזי מכירה מעולים.
ועוד מגוון רחב של תמריצים.
ברוכים הבאים למקסיקו סיטי


מקסיקו סיטי היא בירת מקסיקו והיא מוגדרת כמחוז פדרלי בפני עצמה. העיר הינה המרכז התרבותי, התעשייתי, הכלכלי, והחברתי בכל המדינה והיא העיר הגדולה בשטחה ובאוכלוסייתה בכל מקסיקו (למעלה מ-20 מיליון תושבים). מקסיקו מונה למעלה מ-350 שכונות מגורים, חלקן משתייכות למעמד סוציואקונומי נמוך וחלקן נחשבות לשכונות העשירות ביותר בעולם וזה למעשה האיפיון של העיר הזו הוא הפערים החברתיים, הקיצוניות, והניגודים שהופכים אותה לכל כך מסקרנת.
מקסיקו סיטי שוקקת חיים תמיד, אין יום ואין לילה. התרבות, הכדורגל, המבנים היפים, ההתייחסות לדת, האוכל והתושבים הופכים את חווית ה עבודה במקסיקו לבלתי נשכחת!
ההמלצה של מירב:


הגעתי לעבודה במקסיקו סיטי אחרי שעבדתי למעלה מחצי שנה בפלאיה דל כרמן. כמה הבדל זה לא יאומן. אם בפלאיה הכל רגוע, שקט, ונינוח אז במקסיקו סיטי זה בדיוק ההפך, העיר הזאת היא עיר ללא מנוחה והקניונים היו הומים כל היום ללא הפסקה. ה עבודה במקסיקו סיטי לעומת פלאיה מורגשת גם בשפה אם בפלאיה תמצאו את עצמכם מדברים קצת אנגלית עם תיירים מרחבי העולם אז העבודה במקסיקו סיטי פונה בעיקר למקומיים והספרדית שלכם צריכה להיות חזקה יותר. אחרי שבסך הכל עבדתי שנה שלמה במקסיקו ונילצתי כל רגע מהאישור עבודה המעולה הזה אני יכולה להגיד עם היד על הלב שזו הייתה חוויה אדירה, פשוט השילוב האופטימלי בין טיול לבין עבודה."

מעוניין בעבודה? לחץ כאן