שם
דוא"ל
טלפון
הודעה
עבודה בשאר העולם

עבודה במקסיקו סיטי

משלבים טיול ועבודה בחול באחת הערים הגדולות, הקסומות והמיוחדות ביותר בעולם. ברוכים הבאים למקסיקו סיטי- עיר ללא הפסקה

עבודה בפנמה

הזדמנות היסטרית שבאה פעם בארבע שנים.לא עגלות, לא מכירות, לא עמלות, עבודה עם שכר קבוע!!! אם אתה רווק מעל גיל 25, דובר ספרדית שוטף ומוכן להתחייב לעבודה של לא פחות משנה. עבודה בפנמה כמנהל לוגיסטי של רשת הכלבו המצליחה ביותר במדינה המודעה הזו מופנת אלייך!

עבודה בקאריבים

עבודה בקאריבים- כי מי אמר שאי אפשר להנות מכל העולמות?! בואו להרוויח כסף באופן חוקי, בקצב הלטיני והמסחרר של פלאיה דל כרמן!

עבודה בארגנטינה

ברוכים הבאים למדינת הטנגו, האלפחורס, הסטקים וכמובן הטרקים העולמית- ארגנטינה!

עבודה בברזיל

מי אמר שדרום אמריקה היא נחלתם של תרמילאים בלבד?!?! בואו להנות מהעושר הגדול שקיים בברזיל ולשלב טיול מטורף יחד עם עבודה בחו"ל.

עבודה בדרום אפריקה

במקום שבו עד לפני עשרים שנה דגלו בשלטון גזעני באופן חריג, במדינה שבה מגיפת האיידס עוד עושה שמות, ועוני מחפיר עדיין מתקיים לצד עושר מפולג ואין ספק שבעיית האלימות רחוקה מלהיות נחלת העבר, עבודה בדרום אפריקה נחשבת ליעד פופולארי עד מאד עבור צעירים ישראלים שמחפשים את הדרך הקצרה אל האמצעי החשוב ביותר לצערנו הרב בעולם שלנו, כ-ס-ף!

עבודה בתאילנד

אוסף חוויות שכולל מסיבות מטריפות, מסז’ים מפנקים, אגוזי קוקוס, בננה לוטי, חופי ים משגעים וכמובן כסף!!! אז נכון שרוב הסיכויים שבפעם האחרונה ששמעתם התאילנדים הם אלה שבאו לעבוד אצלנו,אבל אנחנו אומרים, הגיע הזמן לעשות חילוף- עבודה בתאילנד טעימה מהחיים הטובים.

עבודה בסינגפור

עבודה בסינגפור החלה להיות פופולרית במיוחד בשנתיים האחרונות. ישראלי רבים מוצאים עצמם מחפשים אזורי עבודה בחו"ל יותר אקזוטיים, מעניינים שונים מהתרבות המערבית החדה, והברורה. אם גם אתם מחפשים לעשות כסך טוב באזורים מיוחדים אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחה שלנו!

עבודה בניו זילנד

לא צריך ויזה או כל מיני חפירות ביורוקרטיות כל מה שדרוש זה אותך!!! ניו זילנד או כמו שאנחנו נוהגים לקרוא לה "גן עדן עלי אדמות" היא אחד המקומות הכי שווים לעבודה בחו"ל, היופי הנדיר, השלווה האינסופית וכמויות של כסף של תושבים מקומיים וים תיירים שמחפשים קצת שקט מכל ההמולה העולמית והרעש שיש בחוץ. אז מה אתם אומרים 27 שעות טיסה ואתם בחלום, זורם???

מעוניין בעבודה? לחץ כאן