שם
דוא"ל
טלפון
הודעה
מעוניין בעבודה? לחץ כאן

עבודה בצרפת

עבודה באירופה בעיר המפורסמת, הנחשקת והמתוירת ביותר ביבשת!
עבודה בצרפת, בבירה הידועה בכינויה- " העיר הרומנטית ביותר בעולם"
תנו לנו להאיר לכם את הדרך אל הכסף ב"עיר האורות" היפה מכולן

מי אנחנו:


אנו חברה הפועלת מזה שנתיים ברחבי צרפת כאשר נקודות המכירה היוקרתיות והריווחיות ביותר שלנו ממקומות בבירת הרומנטיקה העולמית- פריז. עבודה באירופה היא נוחה, היא קרובה והיא משתלמת. אנו חברה חוקית ללא יוצא מן הכלל ולכן אנו עובדים אך ורק עם אזרחים אירופאים או ישראלים שיש להם היתר מיוחד ל עבודה באירופה באופן חוקי. אנו חברה מקצועית מאד ובאותה מידה משפחתית ואכפתית. עם השנים והנסיון שצברנו בשוק העבודות בחו"ל למדנו שהדרך היחידה להרוויח כסף במשך זמן היא אך ורק בהתאמה עם אמינות, איכות והרבה מאד רצון ומוטיבציה וזה בדיוק מה שאנו דורשים מהעובדים שלנו ב עבודה בצרפת .

מה מוכרים:

המוצרים אותם אנו משווקים הינם מוצרי ים המלח האיכותיים ביותר. אין צרפתי אחד שלא מכיר ויודע על סגולותיו של ים המלח. למוצרים שלנו יש מוניטין עוד הרבה לפני שמישהו בכלל שיווק אותם וזה הכוח הגדול של ההצלחה שלנו- האיכות ואמינות השירות והמוצרים שאנו מוכרים. מוצרי ים המלח מתאימים לכל כיס ויש לנו מספר רחב של תכשירים פרא רפואיים וקוסמטיים בעלות של1000 יורו לצד מוצרים בעלות של 10 יורו.

מי מתאים לנו:

אנו מחפשים קודם כל אנשים שיש להם דרכון אירופאי וזיקה לשפה הצרפתית. אין צורך לדבר את השפה מושלם אבל כן כאלו שלמדו בתיכון צרפתית או שהשפה מדוברת אצלם במשפחה. אנו מחפשים אנשים שרוצים להגיע לתקופת זמן ארוכה, סוכני מכירות ששי להם תאבון לכסף, הם הישגיים, חודרי מוטיבציה, שרוצים ללמוד ולהתפתח בתחום המכירות העולמי בכלל ופרט ב עבודה בצרפת.

תנאים:

הכשרה וליווי צמוד מהרגע הראשון!
עזרה בהתארגנות ראשונית.
למעלה מ-30 אחוזי מכירה יומיים!
מגורים ברמה גבוהה.
מימון כרטיס טיסה.
הבטחת הכנסה.
מענקי התמדה.
בונוסים שבועיים ועוד...


ברוכים הבאים לעיר האורות:


צרפת היא המדינה היא המדינה המתויירת ביותר בעולם עם למעלה מ-80 מיליון תיירים הפוקדים את המדינה מדיי שנה. צרפת גובלת בבלגיה ולוקסנבורג בצפון מזרח, בשוויץ, גרמניה ואיטליה במזרח, במונקו בדרום מזרח, וספרד ואנדורה בדרום. הכלכלה הצרפתית היא החמישית בגודלה בעולם והיא המדינה הגדולה ביותר מבחינת שטח במדינות האיחוד האירופי. האופנה בצרפת, האוכל, המוזיקה, הסרטים, העסקים כל אלה הופכים את ה עבודה בצרפת לחוויה בלתי נשכחת!

פריז:

פריז היא בירת צרפת והיא נחשת לאחד ממוקדי ההשכלה, התרבות והדת הראשיים באירופה. פריז ידועה בהיותה עיר צפופה מאד אבל זה לא מוריד ולו במעט מהקסם והאווריה המטריפה שיש בה. אין עוד עיר באירופה שכה עשירה באומנות, מוזאונים ואדירכלות כמו פריז, מדובר בגן עדן לשוחרי תרבות. לעיר מספר כינויים: עיר האורות, עיר האופנה וברית האהבה העולמית. עבודה בצרפת בבירתה הפריזאית מחייבת כל ישראלי לדעת צרפתית ברמה בינונית+ כיוון שהפריזאים קנאים מאד לשפה שלהם ומתגאים בה ואנגלית לא מתקבלת במחוזיה בברכה.
ההמלצה של מוניק:

" מאז שהשתחררתי מהצבא בן דוד שלי תמיד חפר לי שאני חייבת לטוס לעבוד בעגלות ושהוא עשה מלא כסף ומצד שני אחותי שעבדה שאנגליה לא הריווחה שקל ואמרה לי לא לטוס ל עבודה בחו"ל בחיים כי זה סיוט. ברור לי שאני לא כמו אחותי שהיא מופנמת וקצת מפחדת מהצל של עצמה אבל מצד שני אני גם לא מוחצנת ורעשנית כמו בן דוד שלי. היא לי מאד קשה להחליט באמת אם לטוס ל עבודה בחו"ל לא יהיה סיכון טיפשי ובזבוז זמן אבל אין ספק שמשהו ברעיון סיקרן אותי מאד. התחלתי לבדוק, קראתי, ביררתי, הקשבתי, התייעצתי טלבסוף החלטתי לנסות את העניין אבל בדרך שתרגיש לי הכי בטוחה. נתחיל בזה שהאנגלית שלי לא משהו בלשון המעטה אבל אני דוברת צרפתית שפת אם ולכן היה לי חשוב להגיע למקום שדוברים בו את השפה, חיפשתי בנרות עבודה בצרפת כי גם יש לי משפחה בפריז ולמזלי הרב הגעתי לחברה מדהימה. עבודה בחו"ל היא לא כזו להיט כמו שבן דוד שלי תיאר אבל ממש רחוקה מלהיות סיוט כמו שאחותי אמרה. זה ממה שילוב, כמו בחיים עצמם יש עליות יש ירידות אבל כל עוד יש רצון ומוטיבציה באמת שמצליחים. הצרפתיות מאד אוהבות מוצרי ים המלח והיו לנו המון לקוחות חוזרים כל הזמן לעגלה בגלל האיכות של המוצרים, חוץ מזה שנולדתי בצרפת ועליתי לארץ בגיל שנתיים ככה שלא ממש הצלחתי להרגיש את הקסם בפריז שההורים שלי תמיד סיפרו עליו וסוף סוף הייתה לי ההזדמנות להבין במה מדובר...”


מעוניין בעבודה? לחץ כאן