שם
דוא"ל
טלפון
הודעה
הצעות נבחרות

עבודה במונטריאול

החלטת שגם לך מגיע לנצל את השפע שקיים בעולם?? התחלת סוף סוף לפתוח את האוזניים להקשיב להזדמנויות שמחכות לך?? הגיע הזמן - בדיוק לך חיכינו!!! עבודה במונטריאול, בקנדה, היעד הכי לוהט בשוק העבודה בחו"ל!

עבודה בארה"ב בעיר שיקגו

חברה בעלת ותק וניסיון עשיר בתחום העגלות מזה 8 שנים, רצופות בעבודה קשה, התמדה, יציבות והשגים. אנו החברה הראשונה בארה"ב שמפעילה "פרומושיין ספייס"- קיוסקים מפוארים, אסתטיים, ויוצאי דופן ביופיים וייחודם ולא עוד שולחן על גלגלים או במילים אחרות, עגלה. נקודות המכירה שלנו ממקומות בקניונים הכי עשירים וגדולים בשיקגו

עבודה בגרמניה

לא רחוק מהבית שוכנת לה הכלכלה החזקה ביותר באירופה,בואו לעבוד בגרמניה ולהכיר צדדים חדשים שטרם הכרתם במדינה המודרנית בעולם!

עבודה בטורונטו

מחפשים מקום איכותי לעשות בו הרבה כסף?
נמאס לכם מהויזות המעיקות שצריך להוציא לכל חור בעולם?
מחפשים מקום יפה, אטרקטיבי שתוכלו לשלב בילויים עם העבודה?
אז למה אתכם מחכים?? עבודה בקנדה היא הפתרון בשבילכם!!
מכל העבודות בחול זו היחידה שמציעה כסף כמו עבודה בארה"ב ונגישות כמו עבודה באירופה.

עבודה בארה"ב בעיר סן דייגו

בלוס אנגל’ס הכל מזויף, בסן פרנסיסקו חופשי מידיי ובסן דייגו הכל בדיוק במידה הנכונה, זו בדיוק הסיבה מדוע הבחירה שלנו בעבודה בארה"ב הייתה בעיר הזו לפני 4 שנים.בסן דייגו יש הכל מהכל אבל בדיוק במינון הנכון,

עבודה באוטווה

לפני שאתם ממשיכים לקרוא, עצרו רגע, ותענו לעצמכם בכנות על השאלות הבאות: האם אתם יודעים לעבוד קשה?האם אתם חרוצים, ובעלי ראש גדול? האם אתם אחראים, בעלי כושר למידה גבוה, יסודיים ויכולים לעבוד בצוות? מהנהנים לחיוב בראש? אם כן,מ-ע-ו-ל-ה, עכשיו אתם יכולים להמשיך לקרוא כי אנחנו מתרחבים ואתם מרווחים!!!

עבודה בקאריבים

עבודה בקאריבים- כי מי אמר שאי אפשר להנות מכל העולמות?! בואו להרוויח כסף באופן חוקי, בקצב הלטיני והמסחרר של פלאיה דל כרמן!

עבודה באנגליה- שפילד

"הדרך הטובה ביותר לחזור את העתיד, היא ליצור אותו" (פיטר דרוקר) החיים מספקים סדרה אינסופית של הזדמנויות ועכשיו זה הזמן שלכם לנצל אותן אם יש לכם דרכון אירופאי, אתם הישגיים, מלאים באנרגיות וטיפוסים שמכוונים גבוה יש לנו הזדמנות שאסור לגם לפספס:

עבודה בארה"ב בעיר דנוור שבקולרדו

חברה איכותית, בעלת מוניטין גבוה מאד עם אחוז היסטרי של עובדים שחוזרים אליה מדיי שנה, וממוצע גבוה של למעלה מחצי שנה לתקופת עבודה לעובד, כל אלה ועוד הם חלק בלתי נפרד ממדדי ההצלחה של החברה שלנו ואם אתם רוצים להיות חלק מהסטאטיסטיקה המשובחת שלנו ולהרוויח בגדול תמשיכו לקרוא...

מעוניין בעבודה? לחץ כאן