שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

ההמלצה של שמעון ונועה

בתור סטודנטים שמתקשים מאד לעבוד עבודה מכניסה בארץ, החלטנו לעבור לאופציה אחרת- עבודה בחו"ל . החיפושים אחר אפשרויות עבודה בחו"ל כללו עיתונים ואתרי אינטרנט שונים. נפגשנו עם מספר נציגי חברות שהבטיחו לנו הרים וגבעות. לגיא הגענו דרך האתר.

ההמלצה של שני

פנאן ג’וב חברת השמה מעולה, אמינה. ממליצה מאד אם רוצים לעבוד בחו"ל ולעשות ים כסף רק דרך פנאן ג’וב. הם ממש בית לכל דבר, המשפחה השניה, שדואגת לכם לכל בעיה ויש לאן לפנות. הם לא רק שולחים אתכם לחברה ונעלמים, הם תמיד פה לכל בעיה, שאלה, מענה והם שולחים לחברות טובות שזה הכי חשוב!

המלצה של הדר בן יעיש - אמא של עובדת שלנו

כשעמיטל באה אליי ואמרה לי שהיא טסה לחו"ל לעבוד קצת, חששתי שאלתי שאלות ועוד שאלות עד שהחלטתי לבדוק בעצמי לאן היא נוסעת ועם מי היא הולכת לעבוד. עמיטל אמרה לי שהיא נוסעת לקנדה עם חברה (פנאן ג’וב) שאני לא כל כך מכירה, מודה עשיתי את הבדיקות שלי בעיקר על החברה שממנה היא נוסעת, קפצתי לפגישה אצלכם במשרדים ולא התאכזבתי.

ההמלצה של שרית

רציתי להגיד לך תודה על עבודתך המסורה והתומכת לאורך כל הדרך.  אני זוכרת שבהתחלה הייתי מאד מפוחדת ומעורערת לאיזה חברה לטוס לעבוד, ואתה זה שעודדת וחיזקת אותי על ידי הדברים שנאמרו על ידך.

ההמלצה של נטלי

אני רוצה להודות מקרב לב על התקופה המדהימה שעברתי בארה"ב. נתתם לי 3 חודשים מדהימים ומעולים. החוויה הזו נתנה לי שיעור בחיים ולמדתי המון על עצמי ועל היכולות שלי. יצא לי לבלות, לצאת ולהכיר אנשים חדשים וחברים שאחר כך היה לי קשה לעזוב. והכי חשוב עשיתי כסף והרבה!

ההמלצה של חופית בן חמו

מאורי!  כמה חודשים לאחר החוויה הגדולה של חיי עד כה, אני רוצה להודות לך הכי בעולם! על זה שהתעקשת ולא ויתרת לי כשהססתי וכמעט ביטלתי הכל. אמנם זאתי העבודה שלך אבל מישהו אחר היה מפספס אותי בקלות, ואתה ידעת איך לתמוך ובאילו מילים להשתמש ע"מ לתת לי את כל הביטחון לעשות את הצעד המדהים הזה. 

ההמלצה של ירדן

מאור, יא גבר, תודה תודה תודה, על החצי שנה האדירה שהייתה לי בטונרטו, הרי אם לא אתם לא הייתי מגיעה "לבית" הנדיר הזה.
מה אתה עושה פה סע לטורנטו!!!

שוב תודה, ירדן

ההמלצה של קרין וסמדר

למאור המדהים!
תודה לך על השרות, על ההבנה, על ההקשבה והכי חשוב למרות שבהתחלה בחרנו בחברה אחרת בופו של יום עזרת לנו להגיע למקום היעד הרלוונטי שהתאים לנו.
עם המון אהבה, חיזוק, עזרה, עידוד, הבנה וכל מה שאפשר לצפות מאדם כמוך. נרתמת לעזרתנו ברגע האמת ועל זה רצינו להגיד
תודה!!!

קרין וסמדר טלקר (אחיות).

ההמלצה של ריקי

כמו בכל סוף יש מבחן התוצאה ולטעמי את הצלחת. אני חייבת להודות לך מעומד ליבי. לימדת את שני המון ועל כך נתונה תודתי.
תודה! על המאמץ והסבלנות. את מדהימה ששום דבר לא חסר לה למרות שדיברנו רק טלפונית.

ההמלצה של אלונה

אכן באיחור אבל לא אמרו חכמים ממני שעדיף מאוחר מאשר לעולם לא? אז קודם כל תודה ענקית מעומק הלב לך מאור, על האכפתיות, החביבות, הטלפונים וההשקעה- לא משנה שהיא לא השתלמה לטווח ארוך קרציה! :) לך מיכאל, על היחס החם והעזרה בכל שעה, שיחות עידוד ב-12 בלילה (שעון ישראל) סחטיין עלייך :)

ההמלצה של טל

אז ככה אני בטוח שיתנו לאחד או שניים מהאנשים שבאים לראיון לקרוא את המכתב הזה אז אדבר בלשון הפונה למרואיין ואוסיף שאני לא משוחד והכל מרצוני הטוב. דבר ראשון הגעתי לחברה הכי טובה שאפשר וזה מתבטא בהכל. מהיום הראשון שהגעתי אני רציתי גם לעשות כסף וגם להנות בחו"ל כמובן...אבל שורה תחתונה לעשות כמה שיותר כסף!!!

ההמלצה של בר

זה התחיל ביום חם למדיי בשלהי אוגוסט 2009, התקשרת אליי והזמנת אותי לבוא לראיון הכרות אצלכם בפנאן ג’וב והכל בשיא החברתיות והחום האפשריים. כך יצא שמבלי אפילו להכיר אותך נתת לי יחס חם וטוב ברגע שכף רגלי דרכה בפנאן ג’וב... אז עם כוס מים קרים וחיוך רחב הזמנת אותי להיכנס למשרדך ומשם כל השאר היסטוריה.

ההמלצה של צוף

אני צוף ואני נשלחתי דרך פנאן ג’וב, גיא וגלעד שלו אותי לחברה מאד אחראית ודאגו לכל הזכויות וההטבות שלי. בכל הזמן שעבדתי ידעתי שעל כל בעיה יש לי למי לפנות.
במשך חודשים התבלטתי, איך, לאן ועם מי לנסוע. אחרי מיליון מפגשים ושיחות טלפון, נפגשתי עם גיא וגלעד ויום אחרי זה טסתי!!!

ההמלצה של נופר

אז ככה, הכל התחיל לפני שנה וחצי. הגעתי למשרד ופגשתי את מאורי, חשבנו ארה"ב, סינגפור, דנה עד שלבסוף החלטנו מקסיקו! אז כן עד שנסעתי דאגתי לשגע את מאור לפחות 100 פעמים, הגעתי למשרד עוד אלפי פעמים עד שהרגשתי הכי בטוחה בעולם.

ההמלצה של אורטל

שמי אורטל ואני עבדתי שנה שעברה בארה"ב- באפלו. הגעתי לפנאן ג’וב דרך האינטרנט. אז ככה, השתחררתי מהצבא ונורא רציתי לנסוע לארה"ב במטרה לעבוד ולעשות כסף לטיול הגדול כמה שיותר מהר. יצרתי עם החברה קשר והם הציעו לי ויזה לארה"ב עם אישור עבודה. את האמת הייתי סקפטית בנושא ולא האמנתי שהם באמת יכולים להשיג לי דבר כזה. 

ההמלצה של יוני

בתור אחד שחיפש חבר אמינה ומקצועית עברתי עם חבר כשבע מקומות שונים עד שנחתנו בפנאן ג’וב. בגלל ששומעים מכל אחד בלופים, היה לנו חשוב " לקלוע בול" כבר בפעם הראשונה שלא נטוס ונתאכזב...

ההמלצה של כפיר

אני ממליץ בחום על פנאן ג’וב, יש אמא מאחור! ההתחלה הייתה מבולבלת, לא ידעתי לאן ללכת ולקראת מה אני הולך אלא רק משמועות. ברגע שהכרתי את פנאן ג’וב הפסיק הבלבול, קבילתי הדרכה מעולה, הם ליוו אותי לאורך כל הדרך מהפעם הראשונה שנפגשנו ועד הרגע שחזרתי. הייתי כל כך מרוצה שאני טס שוב רק דרכם! אחלה אנשים, עם ראש טוב שמבינים עניין...

ההמלצה של דורין וסתיו

הכל התחיל לפני שנה כשהתחלנו לפנטז על עבודות בחו"ל. כל כולם חיפשנו באינטרנט וכאן התחיל הרומן בינו לבין "פנאן ג’וב". קבענו פגישה עם אחד בשם "מאור" שנשמע מאד אדיב וחביב באותה שיחת טלפון שבסופו של דבר הסתבר שהוא סתם יצור מוזר שכזה :)

ההמלצה של רותם ומירב

טוב אז ככה.... קודם כל רצינו להגיד תודה! הגענו למשרד לפני חצי שנה, שלוש בנות שלא ידעו מה עומד בפניהן, עם פנטזיות לכבוש את אמריקה ולעשות ים כסף. למזלנו הגענו אלייך, הראת לנו את כל התמונה כפי שהיא ושהפנטזיה שלנו כרוכה בעבודה קשה, רגעי שבירה והמון מאמץ. ליוןת אותנו מרגע ההגעה למשרד ועל כך אנחנו רוצות להגיד תודה!

ההמלצה של קרין

בפעם הבאה שאתה שוקל עבודה בחול, כל מי שלעולם לא עשה את זה דואג למלא אותך בדאגה וחששות כל כל הנוכלים שמסתובבים להם בעולם ומנצלים צעירים תמימים. הפחדנים שבין האנשים נשארים בארץ ועובדים בתחנת דלק בשביל 19 שקל לשעה ואלה שלוקחים את הסיכון פונים לכל מיני חברות השמה הקיימות בארץ. אז כן יש המון נוכלים בעולם אבל מניסיון אישי ומבדיקה מעמיקה גיליתי שבפנאן ג’וב נמצא מאגר החברות המשובח ביותר, של אנשים אמינים שמבטיחים ובמפתיע גם מקיימים

ההמלצה של לי

למאור ולכל צוות פנאן ג’וב אז כמו שהבטחת היה מדהים! תודה על הסבלנות ועל השידוך המדהים עם בועז ונמרוד בטורנטו. ולכל מי שקורא את המכתב הזה תעשו בדיוק מה שמאור/ מיכאל ממליצים לכם! ניפגש בקיץ הבא

ההמלצה של חן

הכל התחיל לפני שנה, אוקטובר 2010. הגעתי עם חברה לראיון תוך כדי התעניינות לגבי עבודה בחו"ל ומהר מאד החלטנו שטסים לעשות קריסמס בקנדה ומשם "השמיים הם הגבול". אני מודה לכם על ההזדמנות וההכוונה לחוויה מטורפת. במיוחד למאור ששיגע אותי למכור כריות, מסתבר שזה מוצר ממש כיפי, מדליק ומכניס סכומים.

ההמלצה של שמש

אני עבדתי עם פנאן ג’וב כבר פעמיים ואני מתכננת עכשיו על פעם שלישית. אני הכי מרוצה מהתנאים שלהם ובעיקר בגלל החוויה המדהימה שעברתי! בפעמיים שעבדתי איתם טסתי לבד וסמכתי עליהם שאפגוש אנשים על רמה,ובאמת הכרתי שם אנשים מדהימים שאחת מהן-צוף,הפכה להיות ה-B.F.F שלי!

ההמלצה של שירה

בראש ובראשונה רציתי להגיד לשניכם תודה! אני יודעת שהייתי מציקה וקשה אבל שניכם נתתם לכל החוויה זויות ראיה שונה...מיכאל אני יכולה להגיד לך היום שהיו לי גם שני אסים ביד וגם שני אסים על השולחן. לנסוע בסוף הייתה ההחלטה הכי חכמה לעשות, עשיתי כסף, רחשתי זיכרונות טובות וחוויות ואלמלא אתה עוד הייתי עכשיו בארץ מנסה לסגור חובות שלא נגמרים.

מעוניין בעבודה? לחץ כאן