שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

מה לא לוקחים במזוודה לעבודה בחו"ל

הרבה אנשים חושבים שבגלל שהם טסים לתקופה ארוכה של כמה חודשים ויותר, הם צריכים לארוז עכשיו מזוודה של דברים לחצי שנה. לא, אתם לא צריכים מאות בגדים ויש כל כך הרבה דברים שכדאי לוותר עליהם שלא תסחבו סתם, עשינו לכם כאן רשימה של דברים שכדאי ולא כדאי לקחת במזוודה.

מידע שימושי לטיסה

עוד שבוע ליום הגדול, אתם עולים על הטיסה של החיים שלכם, הטיסה שתיקח אתכם ליעד הנחשק שעליו חלמתם כל כך הרבה זמן, אתם תעלו לטיסה ותתחילו את מסעכם אל החוויה שתשפיע עליכם בצורה הכי משמעותית ושתשנה משהו בכם, זה יהיה המסע שלכם לחופש, בלי כאבי ראש, בלי מחויבות או דאגות. הטיול שלכם.

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות הוא אחד הדברים הכי חשובים שיש לסגור לפני שעולים למטוס וטסים לחופשה לחו"ל או ל עבודה בחו”ל . גם אם החופשה היא רק יומיים, חייבים לבטח את עצמכם לגרוע מכל. אי אפשר לדעת לעולם מה יכול לקרות ולכן צריך להיות מוכנים לדבר הגרוע מכל

מה צריך להביא לעבודה בחול

נכון, עבודה בחו"ל נשמעת לכולנו כחלום הוליוודי, הריחות באויר, האנשים שסביבנו, הכסף שמחכה מעבר לפינה  אבל רגע, חכו רק רגע, תנשמו עמוק ותחשבו לעצמכם מה אתם צריכים לקחת איתכם למקום שבו תקטפו את כל הפירות ותגשימו לעצמכם את הצביון של עבודה בחו"ל.

מעוניין בעבודה? לחץ כאן