שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

לימודים בארץ או בחו"ל?

זה לא שאני מזלזלת בכל מה שקשור בלימודים בארץ, ללא שמץ של ספק, ישנם כמה מקצועות שבארצנו נחשבים עד מאוד, אך תמיד כיף לעשות תואר במקום אחר, שלא קשור בהכרח לארץ. לימודים בחול הם לא רק התמקצעות בתחום מסויים במקום אחר, אלא גם האפשרות שניתנת לאדם עצמו להעשיר את עצמו ולהתפתח עוד ועוד. 

לימודים באנגליה

קיימות מבחר תוכניות ומסלולי לימודים באנגליה. מלימודי תעודה, לימודי העשרה וכמובן לימודים אקדמאיים. לא כל התארים במוסדות ההשכלה הגבוהה באנגליה מוכרים בארץ ולכן אם אתם חושבים לחזור בתום הלימודים בבריטניה לארצנו הקטנטונת חשוב מאד שתבדקו אילו תתארים מוכרים פה בארץ ואילו לא.

לימודים בארה"ב

הלימודים בארה"ב כיאה למעצמה עצמה הינם הלימודים בעלי הרמה הגבוהה ביותר בעולם. האוניברסיטאות הטובות בעולם נמצאות בארה"ב, כל זה כמובן מגיע בשילוב בלתי נפרד בין הכסף הרב שיש למדינה המפלצתית הזו לבין פריצות הדרך החדשות שנקטפות הודות התזרים השוטף למחקרים רבים.

לימודים בקנדה

לפני שנה טסתי לטיול בקנדה. הייתה לי חברה שגרה שם והציעה לי להיות אצלה, דבר שחסך לי הרבה מאוד כסף. הגעתי בתקופה חמה יחסית, נשארתי שם שלושה שבועות. החברה לקחה על עצמה להיות מדריכת הטיולים הפרטית שלי, היא לקחה אותי לכל המקומות השווים, שתיירים בדרך כלל לא מכירים. היה מאוד כיף ומעניין, קנדה מאוד יפה, יש שם הרבה אגמים גדולים ומרשימים.

לימודים באירופה

שנתיים אחרי שסיימתי תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים התחלתי לחשוב לכיוון של תואר שני. התלבטתי אם להמשיך בתחום של כלכלה או עסקים, או אולי לשנות כיוון לגמרי. אחרי כמה חודשים של מחשבה החלטתי ללמוד תואר שני במנהל עסקים. התחום הזה מושך אותי והייתי רוצה לגדול ולהתפתח בו. עמדה בפניי רק בעיה אחת, יותר מידי אנשים בישראל לומדים תואר שני במנהל עסקים, יש תחרות גדולה, והשוק מתחיל להיות מוצף. רציתי לעשות צעד שיגרום לי להתבלט לעומת אחרים, וכשאחפש עבודה יהיה לי יתרון על פני כל השאר, ואז עלה לי הרעיון ללמוד את התואר השני בחו"ל. כך הגעתי להחלטה להירשם ללימודים באירופה.

לימודים באנגליה- כי איכות זו לא מילה גסה!

אנגליה ידועה בבתי הספר האיכותיים וברמת הלימודים הגבוהה של אותם מוסדות, לכן מגיעים תלמידים מכל העולם בשביל לקבל תואר, ללמוד שנה ואפילו סמסטרים בודדים באנגליה, על מנת ללמוד מהטובים ביותר, במקומות המפורסמים ביותר ולצאת מורווחים מכל בחינה.

מעוניין בעבודה? לחץ כאן