שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

מידע לחברות- עבודה בחו"ל

בעל/ת חברה יקר/ה:הבחירה בחברה טובה עבור המועמדים שלנו הינה מטרת העל שלנו, ועל כן נעשית בקפידה.
כשם שחשוב לנו הסינון בבחירת האנשים אותם אנו שולחים לחברות השונות, כך חשוב לנו המיון בבחירת החברה אליה אנו שולחים את מועמדינו. תהליך הגיוס שלנו כולל פגישה של המועמד במשרדינו (אנו לא שולחים מועמדים שלא ראינו), ראיון אישי והתרשמות כוללת ממנו. אנו שמים דגש על התאמת המועמד לעבודה, התאמתו מבחינה חברתית, יכולתו לעבוד בעבודות השונות ויכולתו להסתגל לעבודה במדינה זרה.

חברת "פנאן ג’וב" שולחת מידי שנה מאות צעירים וצעירות לחברות שונות ברחבי העולם, החברות איתן אנו עובדים בשיתוף פעולה הינן חברות שנבחרו עפ"י סטנדרטים מסויימים - ועמידה בהם. כיוון שהצלחתו של מועמד תלויה גם בחברה אליה הוא יופנה לא נוכל לשתף פעולה ולעבוד עם חברה שלא תוכל לתת מענה ולספק את התנאים המקסימאלים להצלחת העובד, כי הצלחתו של העובד = ההצלחה שלנו !

כחברה, חשוב לנו להקפיד על אמינות ופתיחות אל מול המועמד ולכן כל מועמד לעבודה יקבל את הפרטים המלאים אודות העבודה והחברה. על מנת לשמור על אופן עבודה זה נדרוש זאת גם ממך כמעסיק. מנגד, אנו מתחייבים לגיוס עפ"י דרישה, ונקפיד על התאמה לצרכי החברה והמועמד.

אנחנו גאים להיות החברה היחידה שעברה את כל תהפוכות השוק בהצלחה. עשינו זאת בזכות גישה בלתי מתפשרת בבחירת האנשים איתם אנחנו עובדים, בזכות המקצוענות ומפני שמחויבותינו היא בראש ובראשונה לעובדים שלנו בחו"ל.

שם
דוא"ל
טלפון
הודעה