שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

ויזת סטודנט באנגליה

רקע כללי:

בעבר היה כל ישראלי שנכנס לגבולות אנגליה כתייר מן המניין שבאפשרותו להגיש בקשה להוצאת ויזת סטודנט ולהירשם ללימודים במדינה. אומנם התהליך היה ארוך אבל ברוב המקרים היו מתקבלות תשובות חיוביות והמועמדים היו מקבלים שנה של אשרת לימודים חוקית המתירה עשרים שעות עבודה שבועיות. אחרי אירועי התאומים בניו יורק שונה החוק הבריטי והוחלט כי אנשים המעוניינים ללמוד באנגליה מחויבים להוציא ויזת סטודנט במדינה ממנה הם באים. כתוצאה מכך לא היה ניתן ללמוד באנגליה כתייר ללא ויזת סטודנט שאושרה מארץ המוצא וכמו כן לא ניתן היה לעבוד באופן חוקי ברחבי המדינה. חברות אשר מעסיקות עובדים ללא ויזת סטודנט מאושרת או לחלופין ישראלים שברשותם דרכון אירופאי עלולות להיקנס באלפי פאונדים ולפשוט רגל לאלתר.

ויזת סטודנט:

לאלה שאין ברשותם דרכון אירופאי אשר מאפשר עבודה חוקית ברחבי אנגליה וכל שאר מדינות האיחוד האירופאי הדרך היחידה לעבוד באופן חוקי היא על ידי הוצאת ויזת סטודנט מהארץ.
הליך הוצאת הויזה: ראשית יהיה עליכם להגיע לפגישת הכרות במשרדי בתי הספר באנגליה שממוקמים בתל אביב. מדובר בשלוחות פעילות ומסודרות אשר דואגות לרצף תהליך הרישום והקליטה של סטודנטים חדשים ברחבי בריטניה. מועמדים שימצאו כמתאימים יקבלו טופס רישום שישלח ללונדון להמשך טיפול כחלק משאר המסכמים אשר תדרשו להעביר לשגרירות הבריטית כגון: תעודת בגרות, מכתב מעביד בארץ, תלושי משכורת, תדפיסי חשבון בנק, ועוד מסמכים פרטניים לכל מועמד. לאחר שנשלח החומר הרלוונטי ידרשו המועמדים לעבור ראיון בשגרירות אליו יערכו בבתי הספר בארץ שיבטיחו את הערכות המועמד לפגישה. לאחר אישור השגרירות כל מועמד מחויב להגיע לאנגליה למשרדי הקמפוס בו הוא ילמד על מנת לסיים את תהליך ההרשמה והקליטה במוסד.