שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

פאנן במדיה

ויזת תייר לארה"ב

ויזה לארה"ב ניראית בימינו כמו חידה מיסתורית ולכן הגיע הזמן לעשות סדר בבלאגן. על מנת שכף רגלייך תידרך בארה"ב למטרת טיול, עבודה או ביקור משפחתי עליכם לקבל אישור משגרירות ארה"ב בארץ.


ויזת עבודה בארה"ב- H2B

מידיי שנה מקבלות חברות שונות ברחבי ארה"ב מספר מסוים של הקצאות מרשויות ההגירה המאפשרות להם להביא עובדים לתקופת החגים בארה"ב.
הקצאות אלו ניתנות אך ורק חברות שפועלות באופן חוקי, בעלות רישיון עסק, משלמות מיסים בזמן ופועלות באופן ביורוקרטי אמין אל מול הרשויות האמריקאיות אשר מוכיחות שיש להן צורך בעובדים זמניים.

ויזה סטודנט בארה"ב- J1

קיימים סוגים שונים של ויזות לארה"ב אחרי ויזת התייר שהיא הנפוצה ביותר קיימת ויזת J1 שגם היא משמשת עבור ישראלים צעירים צוהר לכניסה לגבולות המדינה. 

ויזת עבודה לאוסטרליה- W.H.V

לאוסטרליה יש הסכם הדדי עם מספר מדינות בעולם שנקרא Working Holiday.
מטרתו של ההסכם הוא לאפשר לצעירים לחוות את התרבות של המדינה המארחת תוך אפשרות לממן את השהייה באמצעות עבודות מזדמנות.

ויזת תייר לאוסטרליה

בניגוד לתהליך הוצאתה ויזה לארה"ב הפרוצדורה לבכל הקשור לויזות לאוסטרליה יותר ידידותי למשתמש.
התהליכים הינם פשוטים וזמינים לכל אחד, למרות שיש כמה דברים חשובים לדעת לפני שאתם רצים להוציא ויזה לאוסטרליה..

ויזת סטודנט באוסטרליה

אוסטרליה היא אחת המדינות בהם לא מומלץ לעבוד באופן לא חוקי. קיימת בקרה קפדנית במיוחד של משטרת ההגירה ברחבי היבשת מה שמהווה סיכון גדול עבור מי שמגיע לאוסטרליה ועובד שלא על פי החוק, ויזת סטודנט היא הדרך שלכם להימנע מזה.

ויזת עבודה לקנדה- LMO

ממשלת קנדה מציעה ויזת עבודה מצויינת לטווח ארוך.
הויזה מתאימה למגוון עבודות בקנדה
וכמעט כל אחד יכול לקבל אותה.

ויזת עבודה במקסיקו- F1/F2

אם חשוב לכם לעבוד באופן חוקי, אם אתם אוהבים חופים, שמש ומסיבות, אם אתם רוצים לעשות אחלה כסף וליהנות מחוויה היסטרית של פעם בחיים, אז עבודה חוקית בחלק הקאריבי של מקסיקו, זה מה שאתם מחפשים!

ויזת סטודנט באנגליה

לאלה שאין ברשותם דרכון אירופאי אשר מאפשר עבודה חוקית ברחבי אנגליה וכל שאר מדינות האיחוד האירופאי הדרך היחידה לעבוד באופן חוקי היא על ידי הוצאת ויזת סטודנט מהארץ.

ויזת עבודה באנגליה- NVQ

אם בעבר נחשבה אנגליה למקום עבודה בחו"ל לישראלים מוגן מפני רשויות ההגירה המקומיות היום הדברים הם קצת שונים ואנחנו בתור החברה הוותיקה ביותר בתחום יודעים לומר לכם בוודאות שעבודה באנגליה חייבת להיעשות באופן חוקי אחרת מהר מאד תמצאו עצמכם במטוס חזרה לארץ.

מעוניין בעבודה? לחץ כאן