שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

הכשרה מקצועית בפנאן ג'וב

הכשרה מקצועית בפנאן ג'וב

הכשרה מקצועית בפנאן ג’וב:


אחת העובדות שלמדנו עם הניסיון שצברנו במשך השנים בתחום העבודה בחול היא: 
כל אחד יכול למכור- כל אחד!!!

בפגישה הראשונה עם כל מועמד חשוב לנו לראות: מוטיבציה, רצון ללמוד ורעב לכסף
מבחינתנו אלו הם שלושת הדברים החשובים שאתם צריכים על מנת למכור בעבודה בחו"ל יחד עם התמדה והשקעה כמובן. התפקיד שלנו זה כל השאר!

מסלול ההכשרה בפנאן ג’וב הוא אינדיבידואלי וחשוב לנו להתאים לכל מועמד את הליווי והדרכה הדרושים לו על מנת להצליח. יחד עם זאת ישנם קווים מנחים:

  • אחרי שהחלטתם בתבונה להצטרף למשפחה שלנו תעברו הכשרה בהתאם לצורך שלכם, בה תכירו את המוצר אותו תמכרו ב עבודה בחו”ל ,תלמדו את אופן מכירתו, השפה המקצועית הנדרשת בעת המכירה, זיהוי לקוחות פוטנציאלים, התמודדות עם התנגדות לקוחות, אופן עצירת לקוח ועוד... חשוב לציין כמו שנאמר שההכשרה הינה אישית ולכן מועמדים שיש להם קושי עם השפה, חוסר ביטחון עצמי או כל דבר שעלול לעמוד בדרכם, ההכשרה שיקבלו תהיה בהתאם.
  • מפגש אחרון לפני הטיסה יוקדש לחזרה על התוכן הנלמד, סימולציה, הסברים וטיפים שונים רגע לפני שעולים על המטוס.
  • יום לפני הטיסה תקבלו תדריך מקצועי המפרט מה עליכם לעשות מהרגע שנחתם עד הרגע שהגיעו לאסוף אתכם מהשדה תעופה.
  • אחרי שהתארגנתם בדירה החדשה שלכם, עשיתם טלפון לאמא והרגעתם שהכל בסדר, יהיו לכם כמה ימים בהם תשננו את הספיצ’ים היטב, ותעבדו עם מנהלי המוצר על אופן המכירה.
  • בין שבועיים לחודש מהרגע שהתחלתם לעבוד יוצמדו אליכם טריינרים תותחים שגדלו במשפחה שלנו ונבחרו בקפידה. תפקידים של הטריינרים הוא להראות לכם בשטח כיצד מכירה צריכה להתחיל, להתנהל ולהיסגר, מא’ ועד ת’!

אנחנו מאמינים בכל מי שרוצה להשקיע, להתמיד ולהתפתח!
יש לנו את כל הכלים הדרושים להפוך כל אחת ואחד מכם למוכרים הטובים ביותר בתחום!!!
כל מוכר בעבודה בחו"ל התחיל בדיוק מהנקודה שאתם נמצאים בה כרגע, לכולם ההתחלה הייתה מאתגרת ודרשה הרבה מאד סבלנות אבל עם ההכוונה הנכונה, הליווי הצמוד והכשרה ברמה גבוהה ההצלחה לא איחרה לבוא...

בואו לעבוד עם המקצוענים ביותר בתחום העבודה בחו"ל!  


מעוניין בעבודה? לחץ כאן