שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

סלנג של עגלות

סלנג של עגלות

לא משנה אם תגיעו לעבודה בחו"ל באוסטרליה, קנדה, ארה"ב, דרום אפריקה
או כל חור אחר על הגלובוס, "שפת העגלות" חיה ובועטת בכל מקום, אז תתחילו לשנן:
"הברברה":

 עומדים על העגלה לפתע היא מגיעה, בלונדינית שהרגע יצאה מהמספרה, מטופחת, מאופרת טיפ-טופ, עגילי זהב, תיק של לואי ויטון, משקפי שמש של פראדה על הראש והיא הולכת בנינוחות ושלווה שאם רק היא הייתה יודעת שהגעתם כל הדרך מארץ הקודש לעבודה בחו"ל במיוחד כדאי לצוד אותה היא מזמן כבר הייתה עושה פארסה. ובכן חברים בסלנג של עבודות בחול בעגלות לטייפ קאסט מסוג זה קוראים- “ברברה".
כדאי שתדעו-  הברברה לא נוטה לעצור בעגלה אבל אם היא עצרה תהיו שיא המקצועיים, היא לא אוהבת לבזבז את הזמן. אם התמזל מזלכם והגעתם איתה לקופה דעו שהיא למעשה הסיבה למה בכלל עלתה בראשכם המחשבה "עבודה בחו"ל”, כי כשברברה קונה היא קונה במאות ואלפי דולרים.

"החצילה":

 מסתובבים סביב העגלה, הלושיין ביד מוכן לתקיפה, כבר מרחוק אתם מתחילים לשמוע צעידות כבדות, ואז היא מציצה באופק: בחורה גדולה, צבע עור שחור, חזה ענק, טוסיק בולט, טייץ שחור, חולצה עם מחשוף נדיב, תסרוקת בשיער שלא נופלת מזו של מגי ממשפחת סימפסון ועונה לשמות: מואישה, שונטל, או שנאיה. כן חברים, אתם לא טועים זו ה"חצילה" בשפת העגלות של עבודות בחול, וכשהם באים ברבים, אז הם חצילים!
כדאי שתדעו: החצילה תמיד עוצרת. אלה מכם שהגיעו עד עבודה בחול והם בחודש הראשון שלהם ה"חצילים" הם לקוחות מעולים לעשות עליהם הדגמות. החצילים עוצרים, לרוב לא קונים ותמיד תמיד יגידו לך שהם עוד דקה חוזרים.

"הלחמניה":

 ובכן, “הלחמניה" היא הלקוחה הכי חמודה שתעצרו על העגלה של עבודה בחו"ל. היא הסיבה בגללה אתה מרגיש טוב עם עצמך בסוף היום ובגללה תקום עם מוטיבציה ליום הבא.
שמנמונת, לובשת טרנינג של קבוצת הפוטבול האהובה עליה, היא תדבר איתכם על בעלה שכנראה עובד בקבלנות ובוגד בה עם "ברברה" ועל הילדים שלה, שהבן הבכור משרת במרינס והבת הצעירה כוסית לא נורמלית. הלחמניה מסתובבת בקניון כשחיוך מרוח על פניה וכשמבטכם נפגשים איתה רוב הסיכויים שהלב שלכם יפעם מהר ותתחילו לדבר לאלוהים, תודו לו על שהחלטתם להגיע אל עבודה בחול כי מדובר בלקוחת החלומות זו שתעצור, תקנה, תספר לחברות, ומדיי פעם תעשה לכם הפתעה באמצע היום ותביא לכם עוגיות, אוכל, כוס קפה, והכל רק בגלל שאתם מישראל.
כדאי שתדעו- לחמניות יש בשפע בקניון, צריך רק לדעת לעצור אותן. הדרך היא בצחוקים! תצחיקו אותן, תשעשעו אותן, הצחוק המתגלגל שלהן הוא אחד הסיבות לכיף ב עבודה בחו"ל ויחד איתן אתם תצחקו כל הדרך אל הקופה!!


מעוניין בעבודה? לחץ כאן