שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

טיפים לעבודה בחו"ל

טיפים לעבודה בחו"ל

יום ראשון של העבודה בחו"ל, ירדת עם 600$ מכירות מהעגלה, זהו אתה מבסוט בטירוף כבר מצלצל לאמא אומר לה שמצאת את עבודת חייך העבודה בחו"ל ואתה מוכר מלידה. יום שני היה לך קצת יותר קשה ירדת מהעגלה על 300$ ויום שלישי לא עשית כסף בכלל!!!  על מזל של מתחילים כבר שמעתם?!? או לחילופין יום ראשון, שני, שלישי, רביעי של העבודה בחו"ל אתה מגרד 200 דולר פה , 100 דולר שם, זהו אתה בדיכאון, משוכנע שעשית את טעות חייך, מוכר כנראה אתה לא!

המשבר הראשון שעובר על כולם

מטרת ההקדמה הייתה על מנת להרגיע אותך, נכון שתמיד חשבת שאתה בן אדם מיוחד אבל במקרה הזה אתה אחד מיני רבים. את השבועיים - שלוש הראשונים של העבודה בחו"ל בעגלות ניתן לשייך בספרות המקצועית תחת הכותרת "מניה - דיפרסיה" לאלה מכם שאינם מבינים הכוונה היא ימים שהולך בהם מדהים ואתה על גג העולם ומנגד ימים שפשוט לא הולך כלום ואתה בדאון אחד גדול. ההתמודדות שלכם אם התופעה הזו וההבנה שלכם שזה קורה כמעט לכולם היא זו שתכריע את היציבות שלכם בעבודה בחו"ל כמוכרים בהמשך.
לכן ידידיי הטיפים הראשונים לעבודה בחו"ל הם לא לקחת ללב! לא להתרגש! המשבר הראשוני עובר על כולם בהתחלה או אחרי שבועיים או אחרי חודשיים זה אינדיבדואלי אבל זה קורה לכולם, קחו את זה בפרופורציה הנכונה!

איזה מוכר אני היום??

זה לא משנה אם אתה גבר גבר אם לעמוד על העגלה בעבודה בחו"ל ולהיות קצת הומו מטריף את הלקוחות שלך וזה מוכר זה מעולה!
זה לא משנה אם בא לך לפנות ללקוחות שלך במבטא בריטי, אוסטרלי או צרפתי אם זה מוכר זה מעולה!
גם אם ביום יום את בכלל טום בוי אבל קלטת שחצאית ומחשוף חמוד זה מוכר זה מעולה! אם מבחינת הלקוח אתה בכלל לא מוכר שנהנה מעבודה בחו"ל אלא אתה רופא עור שנמצא בעגלה על מנת לקדם מוצרים הכרחים לאוכלוסיה המקומית, אם זה מוכר זה מעולה!
כל אחד והגבולות שלו!
בין אם אתה מוכר שאוהב להציק ובין את מוכרת שאוהבת להיות סנובית אם זה מוכר זה מעולה!
למרות העייפות ולמרות שאתם מותשים ולמרות שרבתם עם חברה שלכם יום קודם, לעגלה אתם מגיעים כל בוקר יצירתיים, רעננים ורעבים לכסף, אל תהפכו את הימים בעבודה בחו"ל למונוטוניים ומשעממים, תהנו עם הלקוחות שלכם, תהיו דינמיים, תרגישו איך כל יום ההצגה שעשיתם, משתלמת לא רק כלכלית אלא ברמה האישית שכיף לכם!

הגדלה זו לא מילה גסה

בעבודה בחו"ל לפני שיצאתם מפתח הבית בבוקר לכיוון הקניון, תחשבו שניה אם השארתם את המצפון בבית או לא. עצרתם לקוחה מקסימה, שמנמנה חמודה לובשת פוטר של קבוצת הפוטבול האהובה עליה, עקרת בית, יש לה 3 בנים, כלב וציפור שיר בבית, ואתה מרגיש במהלך המכירה כמה מתוקה היא ואז לאט לאט עולות בך מחשבות כגון: מה איזה חמודה היא אולי אני אתן לה במינימום. וואו היא ממש מזכירה לי את גיסתי לא נעים לי לדחוף לה עוד מוצרים. מחשבות מהסוג הזה עברו לי כל כך הרבה בהתחלה כמוכרת עד שהפנמתי שאת כל הדרך מארץ הקודש אל העבודה בחו"ל לא עשיתי בשביל להיות המאמא תרזה של האמריקאים ושלעשות הגדלה בקופה, לדחוף ללקוח עוד אפטר שייב, קרם פנים, לאחותה, לשכנה שלה לקריסמס הבא או ליום הגננת הבניאלומי בשכונה זה לא מילה גסה זאת העבודה בחו"ל!!!

כולם קונים, אז את כולם עוצרים!

בעבודה בחו"ל אסור להכניס לראש שישנם טיפוסים שקונים וכאלה שלא בטוח שלא אם אתם בתחילת דרכם. אתם תופתעו לגלות שדווקא הזקנה בלי השיניים תקנה ב-1,000$, פתאום יתברר לכם שהמקסיקנית השבורה ששמה יותר מידיי איפור בכלל באה לעשות בקניון מניקור ואתם באים לה מעולה עם ערכת ציפורניים עם אחריות לשנה שתחסוך לה הרבה כסף. או בחורה שחורה וגדולה שנראה שכסף לדורדורנט אין לה יכולה גם היא להפתיע אתכם ותגלו שהיא סתם בחורה לא מטופחת אבל זה בגלל השטרות שיש לה בכיס שהיא ניראית מנופחת. בקיצור חבריי לעבודה בחו"ל, כל מי שמגיע לקניון מגיע במטרה לקנות, לא תאמינו כמה הפתעות יהיו לכם, תעצרו כל אחד! כי אין פשוט אין דבר יותר מבאס מלראות מישהו שנראה כמו יצור להחליט לא לעצור אותו ואז בסיבוב הבא שלו בקניון המוכר השני איתך על העגלה פירק אותו ב-800$, .תחשבו על זה...

בוקר טוב עולם מה שלום כולם...

השלוש שעות הראשונות על העגלה בעבודה בחו"ל הן לרוב יהיו השעות שיקבעו את המשך היום שלך. בוקר שמתחיל במכירה הגונה מבשר על יום מלא באנרגיות וכסף טוב לכיס.
לא משנה כמה אתם עייפים, כמה אין לכם כוח או כמה שתיתם אתמול בלילה בשלוש שעות הראשונות אל תרדו מהעגלה לשום הפסקה ותנו פוש רציני על מנת למנף את היום.

זה עובד מניסיון!!!

לא לרדת מהעגלה אחרי מכירה גדולה!

לפעמים ב עבודה בחו"ל אתה עומד עם לקוח חצי שעה/ 40 דקות מראה לו את כל המוצרים בעגלה, מלא באנרגיות חיוביות והופ הוא אומר כן!! בעודך מגהץ לו את הכרטיס אשראי אתה כבר חושב על הסיגריה שאחרי, או סתם סיבוב התרעננות בקניון וזה מה שנקרא ט-ע-ו-ת!! אחרי מכירה גדולה נשארים לעשות לפחות עוד 3,4 דמואים (הדגמות בשפת העבודה בחו"ל), ראו זאת כסוג של חוק קוסמי כסף גורר אחריו עוד כסף. קחו שתי לגימות מים, תטפחו לעצמכם על השכם ויאללה חזרה לעבודה. בעבודה בחו"ל, אחרי מכירות גדולות דמיינו שיש סביבכם הילה שקורנת אל תתנו לשום הפסקה להרוס אותה.

מחשבה יוצרת מציאות!

הטיפ הכי גדול שאיתו אסיים ישמע מעט כמו קלישאה אבל אני מאמינה בו בכל ליבי: מחשבות יוצרות מציאות!!!
תחשבו טוב חברים יהיה טוב!
תחשבו מספרים גבוהיים תעשו מספרים גבוהיים!
תאמינו בעצמכם כל אחד יכול להיות מוכר מדהים, בעבודה הזו הכל בידיים שלכם!!!

מעוניין בעבודה? לחץ כאן