שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

טיפים לחיילים משוחררים

טיפים לחיילים משוחררים

חייל משוחרר? מחפש עבודה? בוא לעבוד בחו"ל!זהו גם את/ה כמו כל אזרח במדינתנו הקטנה סיימת למלא את חובתך בצבא ההגנה לישראל/ שירות לאומי, ומה עכשיו? עבודה בחו"ל ?? רוב הסיכויים שאם אתה קורא את המאמר הזה כעת אז גם אתה כמו כל בני ישראל המשוחררים משירותם הצבאי, אחד, מרגיש מבולבל, ושתיים, אין לך שקל על התחת. אז אולי אתה יכול להיות שיפוצניק בעסק של דוד שלך, או מלצרית במסעדה ליד הבית שלך, או לעשות מועדפת בתחנת דלק אבל מה לגבי עבודה בחול , הרבה כסף, בזמן קצר וחוויה לכל החיים, מתאים לך? 

עבודה בחו"ל מסדרת אותך גם בארץ:

ארץ ישראל שלי יפה וגם פורחת אין ספק בזה בכלל, כולנו פטריוטים בנשמתנו ואף אחד לא מנסה לשכנע אותך לרדת מהארץ מדובר על עבודה בחו"ל . תסכל/י סביבך החיים יפים אבל לא כל כך פשוטים ביחוד לא לח’ברה הצעירים. רוצה לטייל בעולם? להקים עסק? לימודים? חתונה? כל זה טוב ויפה אבל בשביל זה צריך כסף. מאד קשה להתחיל חיים בארץ כשאתה חנוק כלכלית, ויש שלב מסוים בחיים שנמאס לך לקבץ נדבות מההורים, ואחרי הצבא זה בדיוק הזמן המתאים לעשות את השינוי. עבודה בחו"ל זה מונח שקיים המון שנים בשוק הישראלי אבל רק בעשור האחרון הוא התפתח והפך להיות עשיר במגוון אפשרויות הפונות בעיקר לקהל הישראלי הצעיר מתחום הבינוי, ההובלה ועד למכירות בקניונים. 

מה חשוב לבדוק לפני שטסים:

לצערי הרב לעסק המשגשג והכה מפותח הזה של עבודה בחו"ל יצא קצת שם מפוקפק המשדר חוסר אמינות ולכן חשוב לשים דברים על דיוקם. כמו בכל תחום עסקי כזה או אחר חשוב מאד לעשות סקר שוק טוב ומעמיק באופן הבא: בראש ובראשונה עליכם לפגוש את הנציגים של אותה חברה איתה אתם במשא ומתן עוד בארץ, לבחון את אמינותם ונסיונם בתחום. כמו כן לוודא במידת הצורך שלחברה יש את האמצעים לעזור לך כמו למשל להוציא ויזה. שים לב לתנאים המוצעים לך בעבודה בחו"ל , לקניונים בהם תעבוד, דבר עם אנשים שעבדו או עובדים שם, עם מעסיקך בעבודה בחול ולא פחות חשוב וודא כי החברה מאפשרת לך תהליך הכשרה עוד בארץ. פקח עינייך טוב טוב ותיזהר מאנשים שמציעים לך הרים וגבעות,ב עבודה בחו"ל אומנם מדובר בעבודה עם פוטניצאל כלכלי מטורף אך יחד עם זאת העבודה עצמה קשה ותובענית מאד וחשוב שתהיה ער ומודע גם לפן הזה שלה. 

עבודה בחו"ל - הרבה יותר מכסף:

המטרה הראשונה שצריכה לעניין אתכם ברגע שאתם מתחילים להתעניין בכל הקשור לעבודה בחול היא כסף!!! אבל מלבד לכסף העבודה הזו טומנת בחובה חוויה ופיתוח מיומנויות אישיות שלא תמצא בשום עבודה אחרת. בתור ח’ברה צעירים שטרם טעמו מהעולם העיסקי בארץ או ב עבודה בחו"ל זה לא באמת משנה, ה עבודה בחו"ל מפתחת יכולת שיווקית מצוינת, נסיון מכירתי פרונטאלי שאין כמותו, העלאת ביטחון עצמי, לימוד קריאת אנשים ושפת גוף וכמו כן שיפור שפה זרה שזה תמיד חשוב. מכיוון שסביבת העבודה היא עם ח’ברה ישראלים בגילאי ה-20 פלוס , האווירה ב עבודה בחו"ל היא מאד משפחתית וכיפית, השילוב של עבודה ושהייה במידנה אחרת מאפשר לטעום תרבויות שונות, לבלות במקומות בילוי מדהימים, לראות אתרי תיירות מגוונים ולעשות חיים, כסף אבל גם חיים.

אל תהססו יותר מידיי גם אם זה לטוס ל עבודה בחו"ל לבד ובלי חברים, גם אם לא תהיו המוכרים הכי טובים בעולם וגם אם האנגלית שלכם לא בשמים זה לא ממש משנה כי עדיין בעבודה בחול איך שתנחתו ותגיעו לדירתם החדשה יקבלו את פניכם חברכם החדשים, השפה תשתפר פלאים עם הזמן, תתנסו בחוויות יוצאות דופן, תבלו ותהנו ואחרי הכל תעשו ב עבודה בחו"ל הרבה יותר כסף ממה שהייתם עושים בארץ!!!

שיהיה פנאן...

מעוניין בעבודה? לחץ כאן