שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

קשיים בעבודה בחו"ל

ממי כבר לא שמעתם על עבודה בחו"ל, מחבר מהצבא, מהבת של השכנה, מאחות של חברה, ומהבן דוד של גיסתך, כולם היו וסיפרו על הערמות כסף שעשו, על המסיבות בארה"ב, על הקנגרו באוסטרליה או על החופים במקסיקו, והאמת שכל זה נכון אבל יש עוד כמה דברים שכדי לדעת לפני שנוסעים... עבודה בחו"ל הסיפור האמיתי.

טיפים לעבודה בחו"ל

יום ראשון של העבודה בחו"ל , ירדת עם 600$ מכירות מהעגלה, זהו אתה מבסוט בטירוף כבר מצלצל לאמא אומר לה שמצאת את עבודת חייך העבודה בחו"ל ואתה מוכר מלידה. יום שני היה לך קצת יותר קשה ירדת מהעגלה על 300$ ויום שלישי לא עשית כסף בכלל!!! על מזל של מתחילים כבר שמעתם?!? או לחילופין יום ראשון, שני, שלישי, רביעי של העבודה בחו"ל אתה מגרד 200 דולר פה , 100 דולר שם, זהו אתה בדיכאון, משוכנע שעשית את טעות חייך, מוכר כנראה אתה לא!

מה חשוב לדעת על עבודה בעולם

ארבע לפנות בוקר, אתה לא מצליח להירדם, מתחיל לגלוש בכל מיני אתרים, בוהה בפייסבוק או סתם קורא כל מיני חדשות לא מעניינות, ואז הופ, נדלקת לך נורה מעל הראש- עבודה בעולם...."ממממ שמעתי על זה פעם ועכשיו גם אין לי כסף וגם אין לי מה לעשות בחיים ואני לא נרדם”...ובשיא התמימות נכנסת לגוגל כתבת עבודות בעולם, עבודה בחו"ל, עבודה בעגלות, וכמויות של אלטרנטיבות נפתחו בפנייך, הבטחות מפה ועד הודעה חדשה, למי להאמין, איפה עדיף עבודה בעולם, באמת עושים בזה כסף בכלל?!?!

עבודה בחו"ל- מחליקי שיער או מוצרי ים המלח

עבודה בחו"ל בתחום העגלות כנראה שלעד תישאר הפופולארית והמשתלמת ביותר עבור צעירים שרוצים להרוויח כסף, לצבור חוויות מהנות, ניסיון חיים ולהוסיף עוד הרפקאה לרזומה. רבים שמתענניינים בתחום העבודה בחו"ל בשוק העגלות מתלבטים מאד איזה מוצר "יתאים" להם יותר למכור, לאיזה מוצר הם "יתחברו" יותר ובקיצור מה הדרך הקצרה ביותר עבורם אל עבר הכסף הגדול. סילחו לנו אם קצת נאכזב אתכם אבל אתם לעולם לא תדעו איזה מוצר אתם אוהבים יותר ופחות למכור בעבודה בחו"ל עד שלא תנסו, ככה שזה חבל אפילו להשקיע אנרגיות בלנסות לקשור את גורלכם לאיזה קרם או מסלסל שיער כי בנינו זה לא באמת המוצר, זה המוכר. בסופו של יום המלחמה האמיתית של המוצרים הנמכרים ביותר בעודה בחו"ל היא בין מוצרי ים המלח לבין מחליקי שיער...

ביטוח תרמילאים לחו"ל

כבר זמן רב ביטוח תרמילאים לחו"ל נהיה דבר שבשגרה, כאשר טסים לחו"ל. אפילו אם טסים לסופשבוע קצר ביוון, מבטחים את עצמנו מכל הכיוונים. הביטוח הוא כלי חשוב מאוד ולא סתם הוא צבר תאוצה בעשרות שנים האחרונות.

עבודה בחו"ל לתקופה קצרה

מתעניינים רבים בנוגע לעבודה בחול מוצאים עצמם מתלבטים מאד לאן כדאי להם לטוס, מה יותר מענין אותם ומה מושך אותם יותר. ברמה העקרונית התשובה לשאלות הללו היא אינדיבידואלית כל אדם מתעניין בדברים שונים ואחרים אבל ישנם כמה טיפים קבועים מראש לבחירת מקום עבודה בחול שיוכל לענות על הצרכים של כל אחד ואחד מכם. חשוב מאד שמי שטס יפנים את העובדה שאין חוקיות ואין טעם לחפש תבניות קבועות מראש, זה שחבר הצליח במקום מסוים לא מעיד על כך שגם אתם תצליחו או להפך, לכן השיקולים שיוצגו כאן מציגים הערכה יחסית גסה בהקשר לעובדים שעבדו בחול.

איך להצליח בעבודה בארה"ב

על מנת שתצליחו בעבודות בארה"ב בתחום המכירות עליכם לאמץ מידה של עקשנות. יש שיאמרו עקשנות, יש שיאמרו חוצפה, מציקנות, או במילים יפות יותר כאלה שרואים את המטרה בעניים ולא מפחדים לעשות מה שנדרש כדי להשיג אותה.

אתם שואלים- אנחנו עונים!

אספנו עבורכם כמה מהשאלות הנפוצות ביותר שעובדים שלנו שואלים רגע לפני שהם עולים למטוס....

טיפים לעבודה בקנדה

אין ספק שיש משהו מאוד קורץ בכל נושא העבודה בקנדה. קודם כל, בשונה ממרבית המקומות שבהם ישראלי יכול לנסוע ולעבוד, גם אם אין לך אזרחות זרה או ויזה, ניתן להיכנס למדינה. בנוסף, משטרת ההגירה הקנדית לא מאיימת ומפחידה כמו האמריקאית לדוגמה. האוכלוסיה עשירה, תרבות הצריכה מתחזקת בכל יום שרק עובר, והקנדים עצמם - פשוט אנשים נעימים. כל הפרטים האלו וכמובן שגם עוד המון פרטים אחרים גורמים להמון ישראלים לחפש עבודה בקנדה. כמובן שהעבודה בחו"ל לא תהפוך ליותר קלה רק בגלל שאתה לא צריך ויזה לקנדה, אז איך בכל זאת תסתדר רחוק מהבית? הנה כמה טיפים.

עבודה בארה"ב לחיילים משוחררים

כולם כבר שמעו על ה עבודה בארה"ב , כולם נמשכים אליה וכולם רוצים לעבוד בה, בגלל הכסף, בגלל החוויה, בגלל שזאת אמריקה. אבל בישראל קיימת קבוצת אנשים שרוצה לעבוד בארצות הברית יותר מכולם; חיילים משוחררים! אותם אנשים שישבו בשמירות וחשבו על המינוס בבנק, חשבו על זה ש-700 שקל בחודש מספיק בדיוק לבירות של סופ״ש אחד ושהחברה בכלל לא תחשוב שהם עומדים לפנק אותה באיזו ארוחה טובה. החיילים שלנו חולמים על עבודה בארה"ב ומיד אחרי השחרור הם מתחילים לחפש.

טיפים לחיילים משוחררים

זהו גם את/ה כמו כל אזרח במדינתנו הקטנה סיימת למלא את חובתך בצבא ההגנה לישראל/ שירות לאומי, ומה עכשיו? עבודה בחו"ל ?? רוב הסיכויים שאם אתה קורא את המאמר הזה כעת אז גם אתה כמו כל בני ישראל המשוחררים משירותם הצבאי, אחד, מרגיש מבולבל, ושתיים, אין לך שקל על התחת. 

איך מצליחים בעבודה בחו"ל?

חולמים לטוס לעבודה בחו"ל, להיות קצת רחוק מהבית בלי ההצקות של אמא, להכיר אנשים חדשים, לראות עולם, להכיר תרבויות אחרות, מנטליות שונה ולעשות הרפתקה של פעם בחיים אבל קצת פוחדים לא להצליח, הנה לכם כמה טיפים שיבטיחו את ההצלחה שלכם בעבודה בחו"ל:

סלנג של עגלות

כל האנשים שעבדו, יעבדו ועובדים בעבודות בחול בין אם הם רוצים או לא, בין אם הם מודעים לכך או לא הם למעשה חלק מ"כת", אל תכנסו ללחץ לא כת השטן או גואל רצון וכאלה, ממש לא, מדובר בקבוצה של אנשים שיש להם שפה משלהם, צחוקים משלהם, אותם המטרות, פחות או יותר אותו דיבור, ואותם הרגלים שרק לעובדים בעגלות ב עבודה בחו"ל יש, אם תרצו סוג של יחידה צבאית. אחד מסימני ההיכר הבולטים של ה"יחידה לעבודה בחו"ל" הוא הסלנג:

דרכים לחיפוש עבודה בחול

ישנן גישות שונות ומגוונות לבחור באחת מהעבודות בחול שרצויה לכם באופן אישי. חשוב מאד לציין שתהליך החיפוש לעבודות בחול הינו משמעותי מאד, אל תוותרו עליו, אל תאמינו לכל מה שאומרים לכם וקחו לכם את תהליך הזה כשלב מאד משמעותי בהצלחה שלכם.

עבודה בחו"ל- לא כזה עולם ורוד

מעצם היותה של העבודה בחו"ל הצעת העבודה מס’ 1 עבור צעירים ישראלים, משוחררי צבא, או סטודנטים, או כל מי שמרגיש קצת תקוע ורוצה למצוא את הדרך יציאה מהבור, אנשים שוכחים שמדובר בעבודה קשה שתציב אתכם לא פעם ולא פעמיים אל מול אתגרים לא פשוטים בכלל.  שלרגע לא תבינו לא נכון העבודה בחו"ל היא לא תורה מסיני וכל אחד עם כמות מספקת של מוטיבציה, רצון ורעב לכסף יכול להצליח בה מאד אבל הקושי בה הוא דבר שחייבים לקחת בחשבון לפני שמפנטזים על דולרים ירוקים.

יתרונות העבודה בחול

עבודה בחול, מעבר להיותה עבודה לכל דבר מהווה חוויה בלתי נשכחת לכל מי שזוכה לטעום את טעמה . זו אחת התקופות, היפות, המעניינות, המהנות והריווחיות ביותר שאדם היה יכול לתאר לעצמו שיפיק בחייו. אז הנה לכם כמה נקודות שיעוררו לכם את החשק לחוות גם אתם חוויה בלתי נשכחת.

מה עושים עם הכסף $$$

רבים ירימו גבה אל השאלה הזו ויגידו "קודם שיהיה כסף, אנחנו כבר ננדע טוב טוב מה לעשות איתו", אבל זו טעות גדולה לגשת לעבודה בחו"ל עם חשיבה שכזאת. מובן שהעבודה היא קשה, מאתגרת אבל גם מאד מתגמלת והשאלה הנשאלת מה לעשות עם הכסף שתרויחו בעבודה בחו"ל חייבת להישאל לפני שאתם טסים לעבודה עצמה כי אחרת מהר מאד תמצאו עצמכם חוזרים הבייתה.

פנאן ג'וב- עבודה בחו"ל | עבודות בחו"ל |לבוש והופעה בעבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל כמו כל עבודה אחרת אם בארץ או מחוצה לה, לרוב דורשת קוד לבוש מסויים בייחוד במכירות פרונטליות. מאמר זה בא להעביר לכם כמה טיפים חשובים לפני שתגיעו לעבודה בחו"ל. כידוע העבודה בחו"ל היא לא הדבר הכי קל ונוח בעולם, לכן מאוד מומלץ להתאבזר בהתאם.

חסרונות העבודה בחו"ל- כי לכל מטבע שני צדדים...

עבודה בחו"ל מלאה בים יתרונות כמו כסף, אנשים חדשים, תרבות אחרת, מקומות שונים אבל לא פחות חשוב לפני שמעלים ציפיות לשחקים להבין גם את החסרונות הטמונים בעבודה הזו...הנה לכם כמה מהם

עבודה בחו"ל - בחירת חברה

כידוע, העבודה בחו״ל בשנים האחרונות תפסה תאוצה. ישנם כל כך הרבה סיפורים על העבודה בחו״ל, חלקם מבטיחים הצלחה מסחררת וחלקם הם כישלון חרוץ במיוחד, איך תדעו אם העבודה שלכם תמצא במאזן הכוחות החיובי של הסקאלה,ישנם כמה פרמטרים חשובים לבחירת העבודה בחו״ל, אחד מהם הינו החברה בה תעבדו.

סוגי עבודות בחול

צעירים ישראלים רבים כבר הבינו שהקיצור דרך הנזיל ביותר לעשות כסף טובבזמן קצר ולהגשים איזה חלום או שניים כמו טיול, לסגור מינוס או איזה חסכוןקטן ללימודים או לאמביציונים בנינו לממן תואר, לקנות דירה והשמים הם הגבול,זה על ידי מגוון רחב מאד שמוצע בימים אלו של עבודות בחול, הנה כמה מהן:

מעוניין בעבודה? לחץ כאן