שם
דוא"ל
טלפון
הודעה

עבודה בחו"ל לבעלי דרכון זר

זה לא סוד שלבעלי אזרחות זרה קיימות אלטרנטיבות מגוונות יותר לעבודה חוקית ברחבי העולם, ואנחנו אומרים, אם יש, למה לא לנצל זאת?!? לכל מדינה בעולם הסכמים דיפולומטיים משלה בנוגע לעובדים זרים, אנחנו ריכזנו עבורכם רשימה שמפרטת אילו דרכונים זרים מאפשרים כניסה לרחבי המדינה ללא צורך בויזה ואילו דרכונים מאפשרים עבודה חוקית במדינות מסוימות.

אז למה בעצם כדאי לך לטוס לעבודה בחו"ל?

הישראלים ידועים בהיותם חצופים, נמרצים, פלפלים, משכנעים וקופצניים וזו הסיבה מדוע בעבודה בחו"ל בתחום המכירות בהן מתעסקות חברות ישראליות עושים שמיוניות באוויר על מנת להעסיק עובדים ישראלים ולא מקומיים. כאשר החוצפה שלנו מעודנת היא פשוט מוכרת, כאשר הישירות שלנו מפרגנת היא פשוט מושכת, וכשיש מוטיבציה אין לזה סוף.

עבודה בחו"ל לתקופה קצרה

מתעניינים רבים בנוגע לעבודה בחול מוצאים עצמם מתלבטים מאד לאן כדאי להם לטוס, מה יותר מענין אותם ומה מושך אותם יותר. ברמה העקרונית התשובה לשאלות הללו היא אינדיבידואלית כל אדם מתעניין בדברים שונים ואחרים אבל ישנם כמה טיפים קבועים מראש לבחירת מקום עבודה בחול שיוכל לענות על הצרכים של כל אחד ואחד מכם.

איך להצליח בעבודה בארה"ב

על מנת שתצליחו בעבודות בארה"ב בתחום המכירות עליכם לאמץ מידה של עקשנות. יש שיאמרו עקשנות, יש שיאמרו חוצפה, מציקנות, או במילים יפות יותר כאלה שרואים את המטרה בעניים ולא מפחדים לעשות מה שנדרש כדי להשיג אותה.

טיפים לחיילים משוחררים

זהו גם את/ה כמו כל אזרח במדינתנו הקטנה סיימת למלא את חובתך בצבא ההגנה לישראל/ שירות לאומי, ומה עכשיו? עבודה בחו"ל ?? רוב הסיכויים שאם אתה קורא את המאמר הזה כעת אז גם אתה כמו כל בני ישראל המשוחררים משירותם הצבאי, אחד, מרגיש מבולבל, ושתיים, אין לך שקל על התחת. 

עבודה בחול לסטודנטים

עבודה בחו"ל לסטודנטים, רעיון רחוק או פתרון כלכלי מעשי? בשנים האחרונות ישנה תופעה ההולכת וגוברת של צעירים הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה, המנצלים את חודשי חופשת הסמסטר לטיסה ועבודה בחו"ל.

עבודה בחול או עבודה בארץ

לאחרונה משוחררים טריים מהצבא מתעסקים יותר ויתר בשאלה האם לעבוד בארץ או אולי כדאי לנסות את המזל בעבודה באירופה, אוסטרליה, אולי בכלל ארה"ב. תחום המכירות בקניונים או מבית לבית ברחבי העולם תופס תאוצה שהפך להיות אלטרנטיבת תעסוקה זמינה מאד.

מה צריך להביא לעבודה בחול

נכון, עבודה בחו"ל נשמעת לכולנו כחלום הוליוודי, הריחות באויר, האנשים שסביבנו, הכסף שמחכה מעבר לפינה  אבל רגע, חכו רק רגע, תנשמו עמוק ותחשבו לעצמכם מה אתם צריכים לקחת איתכם למקום שבו תקטפו את כל הפירות ותגשימו לעצמכם את הצביון של עבודה בחו"ל.

סלנג של עגלות

כל האנשים שעבדו, יעבדו ועובדים בעבודות בחול בין אם הם רוצים או לא, בין אם הם מודעים לכך או לא הם למעשה חלק מ"כת", אל תכנסו ללחץ לא כת השטן או גואל רצון וכאלה, ממש לא, מדובר בקבוצה של אנשים שיש להם שפה משלהם, צחוקים משלהם, אותם המטרות, פחות או יותר אותו דיבור, ואותם הרגלים שרק לעובדים בעגלות ב עבודה בחו"ל יש, אם תרצו סוג של יחידה צבאית. אחד מסימני ההיכר הבולטים של ה"יחידה לעבודה בחו"ל" הוא הסלנג:

דרכים לחיפוש עבודה בחול

ישנן גישות שונות ומגוונות לבחור באחת מהעבודות בחול שרצויה לכם באופן אישי. חשוב מאד לציין שתהליך החיפוש לעבודות בחול הינו משמעותי מאד, אל תוותרו עליו, אל תאמינו לכל מה שאומרים לכם וקחו לכם את תהליך הזה כשלב מאד משמעותי בהצלחה שלכם.

יתרונות העבודה בחול

עבודה בחול, מעבר להיותה עבודה לכל דבר מהווה חוויה בלתי נשכחת לכל מי שזוכה לטעום את טעמה . זו אחת התקופות, היפות, המעניינות, המהנות והריווחיות ביותר שאדם היה יכול לתאר לעצמו שיפיק בחייו. אז הנה לכם כמה נקודות שיעוררו לכם את החשק לחוות גם אתם חוויה בלתי נשכחת.

גילי מספרת על העבודה בדרום אפריקה

הסיפור האישי שלי על העבודה בדרום אפריקה אינו סיפור אגדות של הצלחה מסחררת, אך גם איננו כישלון טוטאלי. פשוט היה בי את החשק לספר על החוויה האישית שלי ולהציג לכל התוהים את מה שעברתי על מנת שאתם תעשו את השיקולים שלכם ותבחרו את הסיבות הנכונות שבשבילן אתם מעוניינים להגיע דווקא לעבודה בדרום אפריקה.

חסרונות העבודה בחו"ל- כי לכל מטבע שני צדדים...

עבודה בחו"ל מלאה בים יתרונות כמו כסף, אנשים חדשים, תרבות אחרת, מקומות שונים אבל לא פחות חשוב לפני שמעלים ציפיות לשחקים להבין גם את החסרונות הטמונים בעבודה הזו...הנה לכם כמה מהם

מעוניין בעבודה? לחץ כאן